2

Witaj,

Odwiedzasz mojego bloga. To miłe! Zapewne szukasz informacji o zdrowiu. Zechcesz wyświadczyć mi przysługę? Odpowiedz szczerze na pytania:

 • Jesteś szczupłą osobą, ale chcesz się zdrowo odżywiać?
 • Lekarz stwierdził u Ciebie, że jesteś „na najlepszej drodze” do miażdżycy, zawału, itp. chorób cywilizacyjnych?
 • Masz problem z komponowaniem tego co i kiedy jadasz?
 • Zajadasz stresy?
 • Masz nadwagę lub otyłość i chcesz się pozbyć tego balastu zdrowo i skutecznie?

Jeśli choć raz Twoja odpowiedź była twierdząca, to zapewne zainteresuje Cię moja oferta Audytu stylu odżywiania. Oferowana usługa jest kompleksowym podejściem do tematyki dbania o dobre samopoczucie. Ma na celu naukę racjonalnego odżywiania a także korektę ewentualnych błędów związanych z dotychczasowymi nawykami żywieniowymi.

Nowością jest to, że jedna osoba prowadzi zarówno konsultacje z zakresu psychologii jak i dietetyki. Na tym właśnie polega unikatowość pakietu, jakim jest Autorski program racjonalnego odżywiania. To nowy energetyzujący styl życia indywidualnie dobierany dla każdego Klienta.

To, co proponuję nie jest dietą (nieefektywny szybki rezultat, krótki efekt).

Jest to racjonalny styl życia (efektywny powolny rezultat, długi efekt).

Dzielę się wiedzą i umiejętnościami z zakresu budowania jakości życia. Mam za sobą 13 lat zmagania się z nadwagą. W ciągu 3 lat udało mi się zrzucić 50 kg! Wygrana, która osiągnęłam jest dwojakiego rodzaju – ze sobą i dla siebie. Empirycznie doświadczałam trudów procesu wdrażania racjonalnego stylu odżywiania. Dlatego jak nikt inny jestem w stanie – krok po kroku – asystować w tym każdemu, kto realnie podchodzi do oceny swojej kondycji i stanu zdrowia.

Swoim dzisiejszym stylem życia udowadniam, że zdrowie odżywianie jest trendy a jednocześnie proste w przygotowaniu i smaczne.

Przekonaj się, że nowy zdrowy styl życia to najlepsza długoterminowa inwestycja w siebie!


Pozdrawiam serdecznie,

Ela Stryjek

http://www.esksztaltnezycie.waw.pl/

+48 880 169 314


Odpowiedzi: 2 do wpisu “Program racjonalnego odżywiania – moja autorska usługa”

 1. Bianka

  Super pomysł, ciekawe przedstawienie „projektu”.

  Czytam „Cię” Elu i oglądam, nie tylko w SL, ale wiesz też, że na Twoim blogu. Jestem na prawdę pod wrażeniem, motywujesz mnie :) Wyglądasz świetnie!
  PS czekam na jakieś info odnośnie zmiany (fryzura) i… na weselu wyglądałaś bosko!!!

 2. elas

  @Bianka,

  serdeczne dzięki za tyle ciepłych słów pod adresem tego, co mi się właśnie wykluwa. Uważam, że z moją pasją, wiedzą, doświadczeniem i energią nie jestem w stanie oddać serca niczemu innemu poza coachingiem stylu życia.

  Za tydzień kolejne wesele i do tego czasu wstrzymuję się ze zmianami na głowie. Ale potem pędzę do sklepu i kupuję hennę. Jeszcze nie wiem czy ciemniejszą (ta śliwka) czy jaśniejszą (jakiś delikatny brąz) od naturalnego koloru.


Trackbacki/Pingbacki


Zostaw komentarz